

Тримач для туалетного паперу GLOBUS LUX з неіржавкої сталі SQ 9416
- Готово до відправки
- Код: держатель глобус 9416
475 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний тримач для туалетного паперу ТМ Globus Lux виготовлений із неіржавкої сталі SUS-304
Сучасний стиль і незвичайний матеріал роблять такі аксесуари не просто функціональними, а й акцентними складниками ванної та туалетної кімнати.
Сантехніка ТМ «Globus Lux» — це німецька якість, перевірена роками та завжди великий вибір продукції.
Компанія виробляє: якісні змішувачі, душові системи та шланги для душу, а також різноманітні товари для кухні та ванної кімнати. Сучасне високоточне обладнання, ретельний контроль якості, використання європейських комплектуючих, якісних матеріалів ( латунь, неіржавка сталь SUS 304) а також помірна ціна — все це разом дало змогу компанії завоювати собі одне з провідних місць на світовому ринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.265 г |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴




