Душовий шланг Mateu d-15 150-200 см Для душової лійки Душові шланги та трубки для душу
Душовий гнучкий шланг призначений для з'єднань ручної душової лійки, змішувачів та інших душових систем.
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Шланг має універсальні латунні гайки F 1/2. Ручна душова лійка з'єднується через конусну гайку для встановлення в універсальний кронштейн.
Фітинги (1/2 * 1/2 конус) латунь.
Шланг із розтягнутою внутрішньою частиною, стійкий до розриву та підвищеного тиску води.
Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга упродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води.Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Mateu |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 200 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Основні | |
| Назва | Душовий шланг Mateu d-15 150-200 см Для душової лійки Душові шланги та трубки для душу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




