Змішувач для біде з кріпленням на унітаз Zerix LR5221
- Готово до відправки
- Код: Смеситель биде лр5221
1 739 ₴
Гігієнічна приставка для унітазу, гігієнічний змішувач для биде монтаж на унітаз ZERIX LR5221 використовується в малогабаритних санвузлах, де немає можливості встановити біде, сумісна з будь-якими типами і моделями унітазів. Виготовлена дана гігієнічна приставка з латуні. Всі деталі виробу хромовані що захищає від іржі і допомагає зберегти початковий зовнішній вигляд.
В комплект товару входять:
-
Змішувач;
-
Гігієнічна лійка;
-
Гнучка підводка - 40см;
-
Металева пластина;
-
Кронштейн;
-
Кріпильні елементи;
Якщо у вас недостатньо місця в туалеті для встановлення біде, то купівля гігієнічної приставки Zerix LR5221 дозволить вам заощадити місце і скористатися всіма функціями біде.
|
|
Сумісна з будь-якими типами і моделями унітазів, кріпиться під сидіння, розроблена спеціально для малогабаритних санвузлів, де немає можливості встановити біде. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Додаткові | |
| Довжина (мм) | 395 |
| Особливості | З планкою для кріплення на унітаз |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Країна бренду | Чехія |
| Комплектація | Стоп лійка, планка для кріплення на унітаз, шланг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
- Ціна: 1 739 ₴









