
Вентилятор для ванної кімнати витяжний Домвент Ø 100 Тіша з низьким рівнем шуму
- Готово до відправки
- Код: ДОМОВЕНТ 100 Тиша
896 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор для ванної кімнати витяжний Домвент Ø 100 Тіша з низьким рівнем шуму
Осьові вентилятори Домовент Тіша 100 з низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції.
Потужність, Вт — 8
Рівень шуму, дБ (А) 3 м — 29
Гарантія виробника на вентилятор 24 місяці (2 роки) за умови дотримання правил експлуатації, монтажа, транспортування та зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴




