
Водяний шланг для змішувача TUCAI M10 1 м антикорозія з довгим і коротким штуцером
- В наявності
- Код: шланг смес тукай 1М10
450 ₴/пара
Шланг гумовий TUCAI (неіржавка сталь) виготовлений із якісних та екологічних матеріалів, що дає змогу під'єднувати її в водопровідні системи з питною водою. Також він не втрачає своїх якісних характеристик під час використання в технічних системах, у системах гарячого водопостачання.
Гнучкі шланги TUCAI зі штуцером М10 слугують для безпосереднього приєднання змішувачів до систем водопроводу. Це стандартна підводка типу гайка-штуцер, яка може використовуватися для під'єднання до водопостачання будь-яких типів змішувачів для раковини та ванни.
Шланг може застосовуватися в пристрої водопровідних систем у житлових будинках, громадських будівлях, офісах, у виробничих цехах. Матеріал виробу не схильний до накопичення домішок, що містяться у воді. Пропускна здатність залишається незмінною упродовж усього терміну експлуатації
Шланг — стійкий до агресивних середовищ, до перепадів температур, гнучкий і має підвищений термін експлуатації.
Продукція бренда TUCAI чудово зарекомендувала себе на ринку України як вироби, що відповідають європейським стандартам якості.
Шланг - EPDM
Латунні фітинги
Втулка й обплетення з неіржавкої сталі
Конструктивна особливість шланга для підведення води TUCAI полягає в тому, що поверхня покрита неіржавкою сталлю, яка не боїться вологості та будь-яких впливів. Гумовий шланг не боїться температурних перепадів. Фітинги — міцні та надійні.
Для можливості зручного монтажу до змішувача гнучких шлангів зі штуцерами М10, вони виготовлені з різної завдовжки штуцера 17 і 37 мм. У цьому разі монтажну площину буде рознесена в про простір, і штуцера не заважатимуть роботі гайковим ключем.
КОМПАНІЯ TUCAI — світовий лідер у виробництві гнучких з'єднань для води, газу та олії. Фабрика TUCAI розташована в Барселоні.
Ґрунтуючись на понад 40-річному досвіді роботи в галузі виробництва гнучких з'єднань, компанія постійно збільшує виробництво продукції для задоволення запитів. Сьогодні продукцію торгової марки TUCAI можна побачити в багатьох будівельних магазинах в усьому світі. Висока якість продукції підтверджена сертифікатом якості ISO 9002. Відповідність Європейським Нормам підтверджена деклараціями відповідності та гігієнічними атестатами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucai |
| Країна виробник | Іспанія |
| Середовище робоче | Вода |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Довжина | 1000 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 8 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 12 мм |
| Радіус вигину | 30 мм |
| Пропускна здатність | 29 літр/хв |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Кількість циліндричних гайок | 1 |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня різьба | М10 |
- Ціна: 450 ₴/пара




