
Шланг душовий ZERIX ЕКОНОМ завдовжки 150 см у металевому обплетенні Chr.Z-01 ZX0198 хром
- В наявності 1 од.
- Код: Душ зерикс деш з01
118 ₴
116 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий гнучкий шланг ZERIX Z01 ЕКОНОМ призначений для з'єднань ручної душової лійки, змішувачів та інших душових систем.
Виконаний із ПВХ (внутрішня трубка), металевого обплетення.
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Шланг має універсальні латунні гайки F 1/2. Ручна душова лійка з'єднується через конусну гайку для встановлення в універсальний кронштейн.
Фітинги (1/2 * 1/2 конус) латунь.
Шланг завдовжки 150 см використовується для душових кабін, біде, під час встановлення душових колон та інших конструкцій, що не потребують довжини шланга понад 150 см.
Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга упродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води.Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 150 мм |
| Захист від зламів | Ні |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Країна бренду | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴




