


Вентилятор побутовий Домвент Ø125 Тіша тихий безшумний вентилятор у ванну кімнату та кухню
- Готово до відправки
- Код: ДОМОВЕНТ 125 Тиша
1 170 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьові вентилятори Домовент Тіша Ø125 з низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції.
Необхідний отвір 125 мм (діаметр посадки 123,5 мм), ширина лицьової накладки 18 см, глибина отвору не менш ніж 85 мм
Опції: шнурковий вимикач (В)
Використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях санвузла, ванної кімнати або кухні.
Споживання не перевищує 18 Вт, рівень шуму 34 дБА.
Захист електродвигуна від перегрівання
Клас захисту IP44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Білий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 85 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




