Циркуляційний насос KOER 25/4-130 (з гайками, кабелем та вилкою)
- В наявності
- Код: коер насос KP0250
1 660 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос KP.GRS-25/4-130 (з кабелем та вилкою)
Циркуляційні насоси TM KOER призначені для створення примусової циркуляції теплоносія у відкритих і закритих системах опалення будівель і споруд будь-якого призначення в якості робочого середовища може використовуватися вода і гликолесодержащие (до 50%) рідини, що не містять добавки, агресивні до матеріалів насоса і нерозчинні механічні домішки. Корпус насоса виконаний з чавуну; обмотка статора-мідь, робоче колесо — технополімер, вал двигуна: кераміка. Так само насоси обладнані пристроєм захисту від перегріву.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вологість навколишнього повітря (%) | <60 |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 1 1/2 |
| Діаметр виходу 1 (дюйм) | 1 1/2 |
| Діаметр умовного проходження, мм | 25 |
| Клас термостійкості | F |
| Клас енергоефективності | A |
| Комплектація | Кабель |
| Максимальна кількість забруднень (г/м3) | 0 |
| Максимальний статичний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вала двигуна | Кераміка |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Мінімальний статичний тиск (бар) | 0.7 |
| Монтажна довжина (мм) | 130 |
| Потужність у режимі 1 (P1, Вт) | 40 |
| Потужність у режимі 2 (P1, Вт) | 60 |
| Потужність у режимі 3 (P1, Вт) | 88 |
| Особливості | Як перекачуване середовище може використовуватися вода та гліколозатримувальні рідини (до 50%) для запобігання деформації трубопроводу через замерзання |
| Режим роботи | S1, тривалий |
| Різь накидної гайки (дюйм) | 1 1/2 |
| Швидкість (об/хв) | 2850 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Відцентровий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 127 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴
- Спосіб упаковки: Картонная коробка









