

Сидіння для унітаза Nova King універсальне поліпропіленове без паковання 2022N
- Готово до відправки
- Код: крышка нова кинг 2022
650 ₴
527 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикове сидіння Nova King для унітаза підходить практично до всіх моделей унітазів, представлених на ринку, за винятком деяких специфічних моделей з індивідуальними кришками.
Конструктивні особливості:
1. Сидіння виготовлене з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні
2. Пластикова гладка кришка, потовщений пластик, розміри — 455х378х56 мм
Перелік основних моделей унітазів, до яких ідеально підходить сидіння:
Colombo Slavuta;
Colombo Futura;
Colombo Polese;
Colombo Venecia;
Colombo Elegant;
Colombo Epica;
Cersanit President;
Cersanit Corall.
Паковання — поліетиленовий пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 378 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.15 г |
| Наявність мікроліфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴




