Сифон для мийки Nova випуск неіржавкої сталі 70 мм гофра вихід 40/50 мм 1060N
- Готово до відправки
- Код: Сифон Nova 1060
207 ₴
Сифон для мийки Nova випуск неіржавкої сталі 70 мм гофра вихід 40/50 мм 1060N
Сифон NOVA 1060 є універсальним сифоном, який ідеально підходить під усі моделі кухонних мийок як вітчизняних, так і закордонних виробників.
Конструктивні особливості сифона:
1. Корпус і гофротруба сифона виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Металева частина випуску сифона та гвинт виготовлені з неіржавкої сталі 304 марки, що забезпечує неможливість їхнього окиснення.
3. Конструктивною особливістю гайки кріплення випуску є те, що вона виготовлена з латуні та зафіксована в корпусі випуску способом гарячого пресування. Це забезпечує простоту монтажу сифона та гарантує брак корозії на елементах кріплення.
4. Колба сифона велика, вхідна трубка рівномірна від внутрішніх стін, що збільшує пропускну здатність і запобігає забиванню сифона.
5. Сифон комплектується гофротрубою з універсальним виходом у каналізацію діаметром 40/50 мм. Гофротруба приєднується до сифона нарізним з'єднанням 1 1⁄2 з конусною прокладкою. Наявність гофротруби спрощує монтаж сифона, а універсальний вихід 40/50 мм забезпечує під'єднання сифона до каналізації без додаткових редукційних перехідників.
6. Для швидкоти та зручності монтажу використовуються конусні ущільнювальні прокладки, завдяки чому унеможливлюється підтеків
Діаметр випуску 70 мм
Діаметр трубки випуску 40 мм
Тип випуску розбірний
Висота сифона 190-260 мм
Довжина гофропрубки макс. 780 мм
Вихід у каналізацію 40/50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення сифона | Для кухонної мийки |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 780 мм |
| Комплектація | |
| Випуск | Так |
| Нержавіюча чашка | Так |
| Перелив | Ні |
| Колба | Так |
| Гофрована труба | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |
- Ціна: 207 ₴




