Душовий шланг Champion для гігієнічної лійки 150 см TWIST.F11 HO0017
- Готово до відправки
- Код: шланг твист T F11
203 ₴
192 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий гнучкий шланг Champion TWIST.F11 світло-сірого кольору призначений для з'єднань ручної душової лійки, змішувачів та інших душових систем. Виготовлений із ПВХ із латунними хромованими гайками
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Шланг має універсальні гайки F 1/2. Ручна душова лійка з'єднується через конусну гайку для встановлення в універсальний кронштейн.
Шланг общей завдовжки 150 см використовується для біде, не потребують довжини шланга понад 150 см.
Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга впродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води. Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шланга | Полімер |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 150 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴




