Зливний бачок Nova пластиковий підвісний 4094N
- Готово до відправки
- Код: бачок нова 4094N
1 950 ₴
1 570 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високорівневий пластиковий бачок для унітаза 4090N від компанії Nova з регульованим об'ємом води до 8 литров.
Сумісний із чашами генуя або стане універсальним рішенням для встановлення з унітазами без бачка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Одна кнопка (режим стоп) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Матеріал бачка | Пластик |
| Об'єм змивного бачка | 8 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 164 мм |
| Глибина | 383 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴




