
Мильниця настінна Globus Lux матове скло неіржавка сталь SS8408
- Готово до відправки
- Код: глобус мыльница Ss8408
375 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна одинарна мильниця ТМ Globus Lux з неіржавкої сталі та матового скла. Лаконічне виконання підійде під багато дизайнів ванних кімнат.
Сантехніка ТМ «Globus Lux» — це німецька якість, перевірена роками та завжди великий вибір продукції.
Компанія виробляє: якісні змішувачі, душові системи та шланги для душу, а також різноманітні товари для кухні та ванної кімнати. Сучасне високоточне обладнання, ретельний контроль якості, використання європейських комплектуючих, якісних матеріалів ( латунь, неіржавка сталь SUS 304) а також помірна ціна — все це разом дало змогу компанії завоювати собі одне з провідних місць на світовому ринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мильниці | Настінна |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 0.355 г |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




