Ручна душова лійка для душу 5-режимна у ванну кімнату Topaz NF-2208-00-GRAY
- Готово до відправки
- Код: 000025162
522 ₴
261 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна лійка для душу п'яти режимна у ванну кімнату Topaz NF-2208-00-GRAY
Душові лійки ТМ Topaz вирізняються функціональністю і простотою застосування.
Матеріали, які використовуються для виробництва душових лійок, мають високу якість, що гарантує надійну роботу впродовж багатьох років.
Душові лійки ТМ Topaz — це довговічність, відома якість, новітні технології та можливість створити зручну ванну кімнату. Вони дадуть змогу легко оновити вашу ванну кімнату та насолоджуватися душовими процедурами в новій якості.

Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Колір: Хром/сірий
- Кількість типів струменя: 5
- Діаметр ручної лійки: 10,6 см
- Країна-виробник: Китай

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 5 |
| Діаметр душового диску | 106 мм |
| Довжина | 234 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Назва | Ручна лійка для душу п'яти режимна у ванну кімнату Topaz NF-2208-00-GRAY |
| Бренд | Topaz |
| Кількість режимів, шт. | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Форма лійки | Кругла |
| Діаметр ручної лійки, мм | 106 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Новий — б/у | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручна лійка |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴









