Проточний водонагрівач води для кухні Цифровий Електричний Водонагрівач кран із підігрівом
- Готово до відправки
- Код: кран нагреватель 0057
2 000 ₴
1 000 ₴
Проточний водонагрівач води для кухні Цифровий Електричний Водонагрівач кран із підігрівом
Електричний кран-водонагрівач Lidz, виготовлений як змішувач і призначений для швидкого нагрівання проточної холодної води для побутових цілей.
Кран водонагрівач призначений для роботи в закритих опалюваних приміщеннях, під'єднується до магістралі холодного водопостачання з тиском від 0,04 ПА до 0,5 МПа та побутової електричної мережі 220 В, 50 Гц.

Кран-водонагрівач є сучасним, надійним і безпечним приладом, який дає змогу уникнути витрат сил, засобів і часу на придбання додаткового обладнання й дає всі переваги використання гарячої води.
Звичайні водонагрівачі споживають багато води, а водонагрівачі Lidz нагрівають воду безпосередньо з крана.
Використовується проточний тип нагрівання — не використовується енергія на попереднє нагрівання й підтримання температури.
Воду можна нагріти лише за 5 секунд, що істотно заощаджує ваш час.
Не треба чекати, поки дадуть гарячу воду.
Захист від перепаду напруги.

Гарантія від виробника.
Шланг підведення води до комплекту не входить.

Переконливе прохання, перед встановленням ознайомиться з інформацією на пакованні та в інструкції. Недотримання правил встановлення може призвести до псування крана та лишить власника права на гарантійний ремонт!!!
Потужність — 3000 Вт, струм — 13,6 А.
Мінімальний тиск у магістралі холодної води — 0,04 Мпа (0,4 атм).
Максимальний тиск у магістралі холодної води — 0,5 Мпа (5 атм).
Максимальна температура підігрівання води — 60 °C.
Захист електромережі. Економія: води, електроенергії, часу.
Водонепроникний захист — IPX4. Індикатор температури води.
Габарити паковання 115х220х280 мм
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вага | 0.946 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Колір | Білий |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Водонагрівач |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | True |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Назва | Проточний водонагрівач води для кухні Цифровий Електричний Водонагрівач кран із підігрівом |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 190 |
| Висота виливу | 170 |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Термостат | True |
| Аератор | True |
- Ціна: 1 000 ₴













