


Шланг душовий TUCAI завдовжки 200 (175-225) см розтяжний неіржавкий обплетення з підшипником для ручної лійки
- Немає в наявності
- Код: душ шл 4470 2830 тукаи
435 ₴
Шланг душовий TUCAI завдовжки 200 см розтяжний обплетення з підшипником для ручної лійки
Душовий шланг TUCAI FlexoInoxExtensible, армований неіржавкою сталлю, призначений для з'єднань ручної душової лійки, змішувачів та інших душових систем.
Шланг для душу має підшипник, який дає змогу шлангу обертатися й не ламатися.
Шланг розтяжний, діапазон 175 — 225 мм
Всередині якісний полімер, який не псується від перепаду температур.
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Шланг має універсальні гайки F 1/2. Ручна душова лійка з'єднується через конусну гайку для встановлення в універсальний кронштейн.
Шланг завдовжки 200 см використовується для душових кабін, біде, під час встановлення душових колон та інших конструкцій.

Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга упродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води.Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Tucai |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 2000 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Упорний підшипник | З одного боку |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хром |
| Додаткові характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Обплетення шлангу | Метал |
| Довжина шлангу (см) | 200-299 |
| Основні | |
| Назва | Шланг для душової лійки з підшипником TUCAI (175-225) см розтяжного обплетення для ручної лійки |
| Бренд | Tucai |
| Довжина шланга, см | 175 |
| Обплетення шланга | Метал |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
- Ціна: 435 ₴




