


Змішувач для ванни Brinex пластиковий одноважільний з коротким виливом 35W 006 (без шланга та лійки)
- Готово до відправки
- Код: бринекс ванна кор 006 бел
870 ₴
670 ₴
Змішувач для ванни пластиковий одноважільний з коротким виливом 35W 006 (без шланга та лійки)
Змішувач для ванни Brinex 35W 006 зроблений із термопластичного пластику білого матового кольору.
Змішувач має низку переваг: не схильний впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Змішувач Brinex 35B 006 можна використовувати за діапазону температур від 5 до +90 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.

Стандартний робочий тиск змішувача до 3 Bar. Картридж регулювання води 35 мм із керамічними пластинами, перемикання euro девіатор не залежить від тиску, вилив литий, його винос від стіни до центру аератора 145 мм, різь на гайках кріплення 3/4 стандартна. Brinex 35W 006 — якісна модель, що відповідає європейським стандартам довговічності та надійності за розумною ціною.
Ця модель без аксесуарів, тобто без шланга та лійки, але за бажанням їх можна до комплектації.
Характеристики:
- Винос виливу від стіни до центру аератора — 145 мм
- Загальна висота — 10 см
- Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
- Різь на гайках із розміром — 3/4
- Різь для шланга — 1/2
Комплектація: Змішувач, кріплення.
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Покриття | Емаль |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал | ABS пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Поверхня | Матова |
| Габарити упаковки 1, мм | 110х200х155 |
| Довжина виробу, мм | 145 |
| Колір змішувача | Білий/Хром |
| Серія | Brinex 35W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Ні |
- Ціна: 670 ₴




