



Змішувач для ванни Brinex одноважільний із термопластику 35B 005 (без шланга та лійки) чорний
- Готово до відправки
- Код: бринекс ванна 005 черн
705 ₴
643 ₴
Змішувач для ванни Brinex одноважільний із термопластику 35B 005 (без шланга та лійки) чорний
Змішувач для ванни Brinex 005 зроблений із термопластичного пластику чорного кольору.
Змішувач має низку переваг: не схильний впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Змішувач Brinex 35B 005 можна використовувати за діапазону температур від 5 до +90 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.
Стандартний робочий тиск змішувача до 3 Bar. Картридж регулювання води 35 мм із керамічними пластинами, перемикання euro девіатор не залежить від тиску, вилив поворотний і, його винос від стіни до центру аератора 38 см, різь на гайках кріплення 3/4 стандартна. Brinex 35B 005 — якісна модель, що відповідає європейським стандартам довговічності та надійності за розумною ціною.

Ця модель без аксесуарів, тобто без шланга та лійки, але за бажанням їх можна до комплектації.
Характеристики:
Винос виливу від стіни до центру аератора — 38 см
Загальна висота — 19 см
Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
Різь на гайках із розміром — 3/4
Різь для шланга — 1/2
Комплектація: Змішувач, кріплення.
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.71 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 310 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал | Пластик (ABS) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Габарити упаковки 1, мм | 125х340х155 |
| Довжина виробу, мм | 380 |
| Колір змішувача | Білий/Хром |
| Вид монтажу | Врізний, Настінний |
| Керування | Одноважільний |
| Тип виливу | Поворотний |
| Довжина виливу (см) | 31 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплект постачання | Змішувач, кріплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Ні |
| Назва | |
| Назва | Змішувач для ванни Brinex одноважільний із термопластику 35B 005 (без шланга та лійки) чорний |
- Ціна: 643 ₴




