Лійка для верхнього тропічного душу VENTA D250 мм пластикова кругла 3х-режимна OHS5003 хром
- Немає в наявності
- Код: Лейка вента 5003
582 ₴
Лійка для верхнього тропічного душу VENTA D250 мм пластикова кругла 3х-режимна OHS5003 хром
Душова тропічна лійка VENTA виготовлена з АБС-пластику з хромованим і білим покриттям, тому поверхня блискуча, не іржавіє, не боїться гідроударів і перепаду температур, а також не облазить від агресивних мийних.
Для зручності використання вбудований шарнір для зміни кута нахилу лійки.
Для під'єднання до душового гарнітуру є підведення із зовнішньою різзю. Завдяки універсальному діаметру лійка сумісна з усіма штангами для душу. Монтується без особливих зусиль і додаткових підручних засобів.
Діаметр 250 мм

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Сучасний дизайн і блиск цієї моделі дають можливість установлення з будь-яким змішувачем, водночас вона яскраво підкреслить інтер'єр душової або ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Назва | Лійка для верхнього тропічного душу VENTA D250 мм пластикова кругла 3х-режимна OHS5003 хром |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Комплектація верхнього душу | |
| Шарнір | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
- Ціна: 582 ₴










