Змішувач для ванни Lidz одноважільний з лійкою та шлангом CRM 41 86 006-1 цинк хромований
- Готово до відправки
- Код: смес лидз 41 86 006-1
1 373 ₴
Змішувач для ванни Lidz одноважільний з лійкою та шлангом CRM 41 86 006-1 цинк хромований
Одноважільний картриджний змішувач для ванни Lidz (CRM) 41 86 006-1 з литим виливом виготовлений зі сплаву цинку, укомплектований душовим шлангом і лійкою.
Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд.
Для увімкнення та регулювання потоку води передбачений керамічний картридж 40 мм, для перемикання на душ дивертор.
Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Декоративні розетки приховають усі похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати.
Діаметр лійки 80 мм, під'єднання шланга — різь 1/2"
Комплектація: Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.76 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр монтажних отворів | 20 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
| Діаметр приєднання шланга | 1/2" |
| Довжина виробу, мм | 185 |
| Душовий гарнітур у комплекті | да |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, тримач для ручного душу, кріплення. |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип виробу | змішувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
- Ціна: 1 373 ₴









