

Сифон для ванни Lidz напівавтоматичний з випуском 70 мм і переливом вихід 40/50 мм LW03 60 03 V002 01
- Готово до відправки
- Код: Сифон ванна лидз 01
519 ₴
Сифон для ванни Lidz напівавтоматичний з випуском 70 мм і переливом вихід 40/50 мм LW01 60 03 V002 00
Сифон для ванни Lidz LW01 виготовлений із пластику в класичному білому кольорі з переливом і напівавтоматичним зливом. Виріб не схильний до корозії, скупчення бруду на гладких внутрішніх стінках, не дає каналізації засмічення. Мокрий гідрозакрив запобіжить проникненню неприємних запахів із каналізації в приміщення трубами, за потреби його очистити внизу коліна передбачений отвір — ревізія.
Довжина переливу: 470 мм. Довжина гофрованої труби 235 — 425 мм.
Довжина троса: 560 мм
Діаметр випуску 70 мм. Діаметр патрубка в каналізацію 40/50 мм
Комплектація: Сифон, випуск, перелив, гофрована труба, перехідна труба.

Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення сифона | Для ванни, Для піддону |
| Тип сифона | Трубний |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ручний злив | Так |
| Комплектація | |
| Сіфон із зливом-переливанням | Так |
| Випуск | Так |
| Нержавіюча чашка | Так |
| Перелив | Так |
| Вихідний патрубок | Так |
| Гофрована труба | Так |
| Труба | Так |
| Донний клапан | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид гідрозатвори | Мокрий (без мембрани) |
| Вид зливу-переливу | Напівавтоматичний |
| Матеріал | Пластик/Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип виробу | Сифон |
| Додаткові характеристики | Довжина переливу: 470 мм. Довжина гофрованої труби: 235 - 425 мм. |
| Комплектація | Сифон випуск перелив гофрована труба перехідна труба. |
| Діаметр випуску | 1 1/2" |
- Ціна: 519 ₴




