Змішувач для ванни Lidz латунний з лійкою і шлангом CRM Dominox 15 143 хромований
Змішувач для ванни Lidz (CRM) Dominox 15 143 з довгим поворотним виливом виготовлений із латуні, укомплектований душовим шлангом і лійкою.
Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд.
Для увімкнення потоку води передбачено два вентиля (кран-букса керамічна — напівперевертна), для перемикання на душ — дивертор (шарове перемикання).
Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Декоративні розетки приховають усі похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати.
Діаметр лійки 80 мм, під'єднання шланга — різь 1/2"
Комплектація: Змішувач, душовий шланг, лійка для ручного душу, кріплення.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 325 мм |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр монтажних отворів | 20 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
| Діаметр приєднання шланга | 1/2" |
| Довжина виробу, мм | 390 |
| Душовий гарнітур у комплекті | да |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кріплення. |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Серія | Dominox |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип виробу | змішувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Душевий шланг | Так |
- Ціна: 2 071 ₴









