Гофросифон NOVA 1261 є універсальним гофросифоном, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, який ідеально підходить майже під усі моделі мийок, як вітчизняних, так і закордонних виробників.
Конструктивні особливості гофросифона:
1.Випуск і гофротруба виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Металева частина випуску гофросифона та гвинт виготовлені з неіржавкої сталі марки AISI 304, забезпечує неможливість їх окиснення.
3. Конструктивною особливістю гайки кріплення випуску є те, що вона виготовлена з латуні та зафіксована в корпусі випуску способом гарячого пресування. Це забезпечує простоту монтажу та гарантує брак корозії на елементах кріплення.
4. Гофросифон комплектується гофротрубою з універсальним виходом у каналізацію діаметром 40/50 мм. Гофротруба приєднується до випуску нарізним з'єднанням 1 1/2" з гумовою прокладкою. Гофротруба з універсальним виходом 40/50 мм забезпечує під'єднання гофросифона до каналізації без додаткових редукційних перехідників.
Довжина болта 6,5 см
Діаметр випуску 7 см
Діаметр трубки випуску 40 мм
Довжина гофропрубки, мін./макс. 670 — 1470 мм
Вихід у каналізацію 40/50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1470 мм |
| Колір | Білий |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 70 мм |
| Призначення сифона | Для кухонної мийки |
| Тип сифона | Гофрований |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Комплектація | |
| Перелив | Ні |
| Випуск | Так |
| Колба | Ні |
| Гофрована труба | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна реєстрації бренда: | Туреччина |
| Тип гідрозакрива: | Мокрий (без мембрани) |
- Ціна: 177 ₴




