
Труба гнучка для унітаза Nova армована гофра довжина 600 мм 7011N
- Готово до відправки
- Код: гофра нова 60 мм 7011
285 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна армована гофра NOVA 7011N для унітаза забезпечує швидке під'єднання унітаза до каналізаційної системи, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS.
Корпус гнучкої труби виготовлений із первинного поліпропілену. Манжета, що з'єднує трубу з каналізаційною датою, "пелюстка" сполучний гофру з унітазом виготовлений із силікону. Для міцності гофра армована металевими кільцями, які надійно запаяні в пластик і не стикаються з рідиною.
Усі пластикові елементи закріплені через гаряче пресування.
Принцип дії зворотного клапапу — це підпружинена, замикальна хлопавка, що відкривається під дією стоків.
Виробник NOVA Туреччина.
- діаметр 110 мм;
- довжина гофри в розтягнутому стані 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Гофра для підключення унітазу |
| Назва | Гофрована труба для унітаза Nova армована гофра до унітаза довжина 600 мм 7011N |
| Тип | Гофра, Фанова труба |
| Призначення | Для унітаза |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 600 |
| Діаметр гофри | 110 мм |
| Застосування | Під'єднання унітаза, Відведення стічної води |
| Діаметр приєднання, дюйми | 5 1/4" |
| Вихід, см | 8,5 |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Гарантійний термін (міс) | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴




