Однокран кухонний для мийки/раковини ZERIX з термопластику MONO 011 білий ZX2855
Кран на одну воду для умивальника/мийки ZERIX MONO ZX2855 вироблений із якісного термоплатику білого кольору
Кран являє собою змішувач на одну воду. Виріб обладнаний високим, поворотним виливом з аератором. Монтується через один отвір і під'єднується до водопроводу гнучкою підводкою 1/2" (до комплекту не входить)

Запірний клапан — кран-букс.
Монокран підходить для використання як на умивальнику, так і кухонній мийці.
Відомий бренд ZERIX використовує сучасні технології виробництва, водночас ціни на товар демократичні та доступні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Чехія |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0.5 |
| Колекція | MONO |
| Комплектація | Кріпильний елемент, гумові прокладки |
| Тип кран букси | Керамічна напівперевертня (180°) |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Висота виливу | 170 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴





