
Шланг душовий ZERIX завдовжки 150 см у силіконовому обплетенні LUMI.F04 ZX0151
- Готово до відправки
- Код: душ шланг зерикс луми
198 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг душовий ZERIX завдовжки 150 см у силіконовому обплетенні LUMI.F04 ZX0151
Душовий шланг ZERIX LUMI.F04, армований силіконом, призначений для з'єднань ручної душової лійки, змішувачів та інших душових систем.
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Шланг має універсальні гайки F 1/2. Ручна душова лійка з'єднується через конусну гайку для встановлення в універсальний кронштейн.
Шланг завдовжки 150 см використовується для душових кабін, біде, під час встановлення душових колон та інших конструкцій.
Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга упродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води.Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 150 мм |
| Покриття | Хром |
| Матеріал шланга | Полімер |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴




