Змішувач для умивальника CHAMPION латунний хромований ручка напівоберт SMES 272 CH0105
- В наявності 1 од.
- Код: ум чемп смеш 272
969 ₴
Змішувач для умивальника CHAMPION латунний хромований ручка напівоберт SMES 272 CH0105
Змішувач для умивальника CHAMPION SMES 272 з поворотним покращеним гусаком. Підійде так само на маленькі мийки
CHAMPION SMES являє собою двовентильний латунний змішувач, який має зносостійке хромоване покриття з високим круглим поворотним гусаком, який має висоту 16 см і обладнаний аератором, що пом'якшує потік води. Керування подаванням води та регулюванням температури здійснюється за допомогою напівперевертних вентилів (кераміка). Монтаж врізний, кріпиться за допомогою гайки. Для змішування води в цій моделі використовується керамічний букси.
В комплекте йде гнучка підводка 450 мм.

Виготовляється на масштабному висококваліфікованому заводі в Китаї, який дотримується всіх стандартів і технології під час виробництва продукції ТМ Haiba.
Під час вибору кухонного змішувача дуже важливо звертати увагу на такі складники, як матеріал, міцність, герметичність і практичність. Ні для кого не секрет, що саме на кухні, ці прилади піддаються багаторазовому щоденному експлуатуванню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Висота виливу | 160 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Комплектація | Гібка підводка, аератор, міцна шпилька |
| Конструктивні особливості | |
| Тип виливу | поворотний |
| Підключення | до водопроводу |
| Вид монтажу | зовнішній |
| Кран-букса | Керамічна напівоборотна (180 градусів) |
- Ціна: 969 ₴




