Душова колона Qtap штанга зі змішувачем і пілочкою латунна хромована Grand 1004 CRM
- Готово до відправки
- Код: колонна grand1004 латунь
2 900 ₴
2 871 ₴
Душова колона Qtap штанга зі змішувачем латунна хромована 1004 CRM
Qtap CRM 1004 - змішувач для ванної латунний, з верхнім тропічним душем і ручною лійкою, вилив на змішувачі поворотний.
Душова штанга (труба) витяжна з регулюванням за висотою, також зроблена з латуні, перед встановленням штанга регулюється за висотою.
Лійка стельова (тропічний душ) однорежимна, вода з цією лійкою подається в режимі м'який тропічний душ, так само в комплекті лійка ручна однорежимна, лійка кріпиться на бігунок із регулятором висоти та кутом нахилу.
Є система запобігання скручуванню шланга
Перемикаємо на корпусі змішувача ви перемикаєте подавання води з виливу на верхню лійку тропічний душ, на ручну лійку.

Висока якість змішувачів із латуні забезпечена міцним зносостійким матеріалом, безпечним для людини. Змішувачі з латуні з хромованим покриттям мають стильний і сучасний дизайн, надійні та зручні у використанні.
Змішувач для ванни з тропічним душем Qtap CRM 1004 комплектується:
- змішувач (Матеріал: латунь)
- штанга розсувна (Матеріал: латунь)
- кріплення штанги
- лійка стельова верхній душ тропічний дощ
- лійка ручна ручний душ
- тримач лійки
- шланг 1.5 м — 1 шт.
- пілочка 250х105 мм
- чашки декоративні
- ексцентрики
- ущільнювачі (гума)

Характеристики змішувача:
- Запірний клапан змішувача — керамічний картридж 35 мм
- Робочий тиск до 3 барів
- Висота душової стійки 850-1200 мм
- Діаметр лійки: ручний душ — 110 мм, верхній душ — 200 мм
- Довжина виливу 10 см
- Довжина кронштейна для верхнього душу 370 мм
- Під'єднання гарячої води — ліве.
- Гарантія 5 років
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 2.95 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Поличка | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Додаткові | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Діаметр лійки, мм | Ручний душ: 110. Верхній душ: 200 |
| Комплектація | Змішувач, кронштейн для верхнього душу, лійка для верхнього душу, кронштейн для ручного душу, лійка для ручного душу, душовий шланг, душова стійка, полку, кріплення. |
| Довжина кронштейна для верхнього душу, мм | 370 |
| Висота душової стійки, мм | 850-1200 |
| Габарити полички | 250х105 мм |
- Ціна: 2 871 ₴













