


Змішувач для умивальника Haiba латунний вилив 15 см MARS 004 HB0254 хромований
- Готово до відправки
- Код: ум хайба марс 004
950 ₴
885 ₴
Змішувач для умивальника HAIBA MARS 004 HB0254 виконаний з сантехнічної латуні категорії А якісним, зносостійким хромованим покриттям, яке не піддається впливу хімічних речовин і корозії.
Має короткий, поворотний вилив довжиною 15 див Керування змішувачем відбувається за допомогою повороту важеля.
В якості механізму для змішування води встановлений керамічний картридж 40 мм виробництва компанії Sedal. Монтується HAIBA MARS 004 HB0254 на рукомийник врізним методом на один отвір і кріпиться з допомогою двох шпильок. Такий пристрій буде добре виглядати з умивальником будь-якого дизайну, так як зроблений за сучасним вимогам та технологіям.
Комплектація: Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2"), кріпильна шпилька, гумові прокладки.
На корпус змішувача HAIBA MARS 004 надається гарантія 5 років, а на комплектуючі - 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Висота виливу | 70 мм |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип кріплення | на шпильці |
| Загальна довжина (мм) | 190 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Колекція | Mars |
- Ціна: 885 ₴




