

Кран кутовий SD FORTE приладовий кутовий 1/2"x1/2" ПН для пральної/посудомийної машини SF3451515
- Готово до відправки
- Код: кран стирал сд форте
207 ₴
204,93 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран приладовий кутовий SD Forte 1/2" ручка "хрест" з керамичнской буксой виготовляється з високоякісної латуні, призначений для підключення до холодної і гарячої водопровідної мережі санітарних приладів (пральних і посудомийних машин та ін).
Використовується в трубопроводах з не агресивними рідинами будь-яких типів. Кран дозволяє плавно перекривати подачу води до конкретного джерела споживання води. Зазвичай використовується разом з декоративної чашкою для монтажу на виході із стіни.
Покриття з хрому – дає додатковий захист латуні від впливу зовнішнього навколишнього середовища.
Естетичний зовнішній вигляд.
Міцність, стійкість до корозійних процесів і висока експлуатаційна надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Корковий циліндричний |
| Умовний прохід | 16 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Маховик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Додаткові | |
| Кількість циклів | 25000 |
| Марка латуні | CW617N |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип затвора крана | Букса |
| Назва | Приладні кутові крани установлювальні для сантехприладів SD FORTE приладовий кутовий 1/2"x1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204,93 ₴




