Шланг зливання води SD 2,0 м гофрований пластиковий для пральної/посудомийної машини SD096W200
- Готово до відправки
- Код: шланг слив стир 2 м
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг зливний SD Plus для пральної машини 200 см SD096W200 — гофрований шланг із поліпропілену, застосовується для зливання води зі стриральної машини.
Розмір підключення — 3/4" (25 мм)
Максимальна робоча температура — 95°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для пральних машин, Для посудомийних машин |
| Зовнішній діаметр підводки | 25 мм |
| Стан | Нове |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴




