
Шланг водяний SD FORTE для змішувача з нейлону та латуні NYLON М10*40 см (пара) SF390W40
- Немає в наявності
- Код: шланг смес сд форте 40
160 ₴/пара
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гнучка підводка для води SD Forte М10 40 см (пара) зроблена зі щільного нейлону, що має високу міцність і латуні.
Шланг дуже гнучкий, що дає змогу якнайкраще заховати його під час монтажу та зберегти цілісність дизайну приміщення.
Латунні нарізні елементи покриті шаром нікелю.
Призначення виробу — під'єднання змішувачів до системи ГХВС. Підводка слугуватиме довго та надійно, термін експлуатації становить 50 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Довжина | 400 мм |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Основні атрибути | |
| Кількість циліндричних гайок | 1 |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Гнучкі шланги для змішувача довжина 40 SD FORTE з нейлону та латуні М10*40 см (пара) Голки нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴/пара




