Бачок зливний Nikiplast Classik — універсальний пластиковий навісний або приставний на унітаз 02321
- Немає в наявності
- Код: бачок универ ники
1 564 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальний зливний бачок Nikiplast.
Можливе встановлення замість вашого керамічного бачка на унітаз-компакт
Міжосьова відстань не має значення — мінімум 13 см максимум 22 см.
У комплекті є мікропориста прокладка між бачком і унітазом і болти.
Встановлення максимально просте арматура встановлене та не вимагає регулювання. Ваше завдання встановити на унітаз і під'єднати водопровідний шланг. Усередині бачка встановлена антиконденсатна та протишумова прокладка з пінопласту. Арматура високої якості, мембрана із силікону. Корпус бака виготовлений із поліпропілену — слугуватиме довго
- Бічне підведення води.
- Зливний механізм — подвійна кнопка 2,5/5 літрів.
- Об'єм 5 л.
- Виготовлений із високоякісного матеріалу, що забезпечує довговічність і сучасний дизайн.
- Комплектується пластиковим кутовим патрубком — 255 мм*245 мм або комплектом для встановлення на компакт. Під час замовлення уточнювати!
- Можливість встановлення на компакт замість керамічного.
- Колір білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIKIPLAST |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал бачка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр отвори подачі води | 20 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Ні |
| Бачок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 564 ₴













